Loading...

Basseinitõstukid firmast Digi Project

Digi Project Ettevõttel on suur valik bassein lifti puuetega inimestele.

PANDAPOOL LIFT: avangard tehnoloogia

Viimane toote mis on loodud DIGI Projekt firmaga:  Parem autonoomia ja võimsusega kuni 145 kg. Maksimaalne turvalisus määral tänu 8 ohutuse taset.

panda-pool3 panda-pool4 panda-pool2 panda-pool1

Kaasaskantav bassein lift BLUEONE on uuenduslik, kiire, turvaline ja mugav seade. Kiire: see ei vaja kinnitamist põrandasse ja seda on lihtne kasutada. Inimene istub istmel ees ja surutakse basseini serva. Lihtsalt vajutavad pidurit ja lukkustamis võimalus (vastasel masin ei tööta), siis vajutage alla nupp ja ujuja lastakse basseini. Turvaline:  omab 5 ohutuse taset. Sobiv operaatorile vähendatud mõõtmetega ja lihtsa käsitsemisega. Mugav transportida inimene tänu kummist rattadele,  suure sumbuvuse võimu ja erinevaid kinnitus vööd, peatugi ja jalatugi.

bluone1 bluone2bluone3

Mudel F100M võimaldab automaatne allalaskmine, see on ideaalne lahendus basseinidele kus on puust või plastikust seinad.

f100m3 f100m2 f100m1

Mudel F100 võimaldab juurdepääsu kõigidele basseinidele, isegi plastikust või puidust seinaga basseini. Tal on kindel raam ja pöörlev käsi.

f100-a f100af100-b

Fikseeritud lift F130 on soovitatav mullivannidesse, seinaga basseinidesse, terapeutiliste keskuste või mudaravilasse. Tänu oma pöörlevate käsile, mis on 1400 mm pikk, sobib see idealseks kitsadesse kohtadesse. See tõstuk võib olla varustatud istmega või muud kohandatud lahendusega.

f130a f130df130e

F145 lift on kerge ja õhuke raamiga ja võimaldab juurdepääsu igat tüüpi seinaga basseinidele. F145B on lühike versioon sellest mudelist ning seda saab kasutada jahvatatud teki basseinides voi dokides või paatides. Tal on 3 erinevat maapinna määramise süsteemi: pesa kruvitud põrandale või 2 erinevat pistikupesad tulevad betoneeritud põranda sisse. See on väga mitmekülgne ja usaldusväärne toode. Seda saab kergesti eemaldada, kui see ei ole vajalik.

f145-2 f145-3f145-1 f145-4

Mobiilne TrackLift

Põhijooned: ei ole vaja kinnituspunkti, see on mitmekülgne seade, see saab lihtsalt lahti võtta, see on ohutu ja lihtne kasutades,  mõõtmed võib reguleeriga.

binario-mobile binario-fisso